Hakkımızda...

neoclinics merkezleri - hakkımızda

NEOSANTE NEOClinics’i yakından tanıyın…

2005 yılından beri, biorezonans adına çok şeyi başardık, şimdi tüm bilgi ve tecrübemizi profesyonellerle paylaşıyoruz…

Sizlere NEOClinics ve NEOWellness markaları altında ve yüksek standartlarda hizmet verilen, şimdiye kadar biriktirdiğimiz tüm bilgi ve tecrübemizi içinde barındıran Almanya menşeli NEOQUiTT teknolojisini sunuyoruz..

Geçmişimiz, Gelişimimiz…

NEOSANTE; Türkiye’de biorezonans kullanan ilk merkezlerden birisi olarak Dr. Ersal S. Işık tarafından 2005 yılında kurulmuştur. İlk yıllarda, Türkiye’de başka bir marka altında yaratmaya çalıştığımız biorezonans merkezlerinde, bu birliktelikten gelen tecrübe akışı ve NEOSANTE’de kısa sürede oluşan yüksek hasta/danışan sayıları; biorezonans için gerekli (ve zorunlu) değişimin kısa sürede olgunlaşmasını sağladı.

2006-2010 yılları arası

2006-2010 yılları arasında Türkiye’de bilinen bir biorezonans sisteminin protokolleri bizzat Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturuldu. Bu protokol; Dr Ersal S. Işık tarafından getirilmiş olan ilk biorezonans sistemlerinden birisi ile ama yeni programlar üretmek, deneyip alınan sonuçlara göre programları iyileştirmek şeklinde, binlerce sayıda seansın etkileri gözlemlenerek oluşturulmuştur. 2009 yıllarından itibaren, yine Dr. Ersal S. Işık tarafından bu sistem altında geliştirilen yeni protokollerle biorezonans Dünyada ilk kez problemli gıdalar üzerinden kullanılmaya başlandı. Binlerce hastanın sonuçlarını birebir değerlendirerek sağlanan ilerleme şu anda sunduğumuz ve “yeni biorezonans” dediğimiz kavramın başlangıcı idi. Sayısız konu için yapılmış ve klasik yaklaşımının dışına çıkarak, ezber bozan sayısız yaklaşım şekli ile biorezonansta NEOSANTE tarzı o yıllarda oluşmaya başladı. 

2014 yılından itibaren, yeni bir biorezonans kültürünün ayak sesleri... 

NEOSANTE’deki Dr Ersal S. Işık önderliğinde ulaşılan bu bilgi birikiminin 22 yıllık geçmişi olan bir Alman firması ile birleşmesi yeni bir biorezonans sistemini hayata geçirdi. Klasik biorezonans olarak tanımlanabilecek ancak şimdiye kadar olanlardan farklı yeni bir teknoloji ile çalışan ilk cihaz Türkiye ve Dünya’da açılacak NEOClinics teknolojileri hizmet noktalarında kullanılmak üzere 2016 yılı başında piyasaya sunuldu. Bu cihazının kullanımı için geliştirilen programın esnekliği ve teknolojideki kalibre edilebilirlik ya da faz kaymasının engellenebilmesi gibi yenilikler şimdiye kadar başarılanların daha ötesinde şeylerin mümkün olduğunu bize gösterdi ve 2016 yılı başlarından 2021 yılı sonuna kadar Türkiye’de 240+ merkez yanında Belçika, Hollanda, Londra, Almanya, Azerbaycan’da bizim ilerletip sunduğumuz teknolojileri kullanan NEOClinics Rezonans Terapileri Hizmet Noktaları kuruldu…

2021 - NEOQUiTT in doğuşu

2020 yılı sonunda o zamana kadar büyütülerek getirilmiş bilgi ve tecrübenin birçok farklı konuyu kapsayacak şekilde ilerlemesi NEOQUiTT cihazını ortaya çıkardı.

Şimdiye kadar getirdiğimiz tüm tecrübemizle yüksek ALMAN teknolojisinin birleşimi olan bu cihaz işte bu şekilde doğdu. 

NEOQUiTT teknolojisinde şimdiye kadar 4 büyük güncelleme yapıldı. Bu ilerleme tüm NEOClinics merkezleri ile (hiçbir ücret talebi olmadan) paylaşıldı.

neoquittt cihazı

Biorezonansın gelişim yolculuğu devam ediyor.

NEOSANTE olarak; şimdiye kadar kullanıp arka planını geliştirdiğimiz farklı teknolojilerden farklı şeyler öğrendik. Tüm öğrendiklerimizi 2016 yılından itibaren NEOClinics ve NEOWellness isimleri altında birleştirdik. 

Biz, bildiklerimizi ve tecrübe ettiklerimizi herkesle paylaşmayı seçiyoruz. Beraber ilerliyoruz. Rezonans terapileri kavramının geleceğin sağlık ve “iyilik hali/wellness” anlayışını şekillendireceğini düşünüyoruz.

Sloganımız “Birlikte büyüyoruz – Sağlıkla büyüyoruz”
Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir…
Bizi izlemeye devam ediniz » » » 
NEOSANTE NEOClinics
Call Now ButtonHemen ARA