Hakkımızda...

neoclinics merkezleri - hakkımızda

2005 yılından beri, biorezonans adına çok şeyi başardık, şimdi tüm bilgi ve tecrübemizi profesyonellerle paylaşıyoruz…

Sizlere NEOClinics ve NEOWellness markaları altında,  ve yüksek standartlarda hizmet verilen, şimdiye kadar birktirdiğimiz tüm bilgi ve tecrübemizi içinde barındıran Almanya menşeli NEOQUiTT ve QUiTT Compact teknolojilerini sunuyoruz…

NEOSANTE; Türkiye’de biorezonans kullanan ilk merkezlerden birisi olarak Dr. Ersal S. Işık tarafından 2005 yılında kurulmuştur. İlk yıllarda, Türkiye’de başka bir marka altında yaratmaya çalıştığımız biorezonans merkezlerinde, bu birliktelikten gelen tecrübe akışı ve NEOSANTE’de kısa sürede oluşan yüksek hasta/danışan sayıları; biorezonans için gerekli (ve zorunlu) değişimin kısa sürede olgunlaşmasını sağladı.

2006-2010 yılları arası:

2006-2010 yılları arasında biorezonans sisteminin sigara bırakma ve alkol bırakma protokolleri bizzat Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturuldu. Bu protokol; Türkiye’de şu anda hala var olan güçlü ve etkili bir biorezonans sistemiyle yapılan, binlerce sayıda seansın etkileri gözlemlenerek oluşturulmuştur. 2009 yıllarından itibaren, yine Dr. Ersal S. Işık tarafından geliştirilen yeni protokollerle biorezonans “karbonhidrat silmeleri”, yani zayıflama konusunda kullanılmaya başlandı. Geçen yıllar içinde sayısız endikasyon için yapılmış ve klasik yaklaşımının dışına çıkarak, ezber bozan sayısız terapi şekli ile biorezonansta NEOSANTE tarzı oluştu.

Tek bir merkezde (NEOSANTE), o sırada 5000 lere yaklaşan sigara bırakma hasta sayısı, kilo verme konusunda o sırada yeni yeni başlatılan (ve Dünya’da bir muadili olmayan) hamleler, alkol ve diğer bağımlılıklarda yapılan (Dünya’da muadili olmayan) yeni çalışmalar, ağrı ve inflamasyon konusu ve son olarak da sayısız hastalıkta kullanım için geliştirilmeye yeni yeni başlanan protokoller hep o yıllar içerisinde oldu.  

2014 yılından itibaren, QUiTT teknolojisinin ayak sesleri… 

NEOSANTE’deki Dr Ersal S. Işık önderliğinde ulaşılan bu bilgi birikiminin 20 yıllık geçmişi olan bir Alman firması ile birleşmesi yeni bir biorezonans sistemini hayata geçirdi. Klasik biorezonans olarak tanımlanabilecek ancak şimdiye kadar olanlardan farklı yeni bir teknoloji ile çalışan QUİTT cihazı Türkiye ve Dünya’da açılacak NEOClinics teknolojileri hizmet noktalarında kullanılmak üzere 2016 yılı başında piyasaya sunuldu. 2016 yılı başlarından 2021 yılı sonuna kadar Türkiye’de 200+ merkez yanında Belçika, Hollanda, Londra, Almanya, Azerbaycan, Kahire … de QUiTT teknolojilerini kullanan NEOClinics hizmet noktaları kuruldu…

QUiTT teknolojisinde şimdiye kadar 4 büyük güncelleme yapıldı. Bu ilerleme tüm NEOClinics merkezleri ile (bir ücret talebi olmadan) paylaşılmıştır.

2020 – NEOQUiTT & QUiTT Compact ın doğuşu  

2019 yılı sonunda o zamana kadar büyütülerek getirilmiş bilgi ve tecrübenin bir yandan doktorlara özgü ve birçok hastalığı da kapsayacak şekilde ilerleyebilmesi (NEOQUiTT) ve bir yandan da psikoloji/ruhsal iyilik hali ve sağlıklı beslenme konusunda çalışan merkezlerin de kendilerine ait ve wellness kapsamında kullanılabilecek bir cihaz ihtiyacı (QUiTT Compact) Quitt teknolojisine iki büyük kulvar oluşturdu.

2019 sonunda, NEOQUiTT cihazı tıbbi cihaz kapsamında olarak, doktorların kullanımına sunuldu. Hemen ardından ise, psikolog, diyetisyen ve fizyoterapistlerin kullanımına özel olarak Quitt Compact cihazı satışa sunuldu.

NEOSANTE biorezonansın gelişim yolculuğunda verdiği eğitimlerle katkı sunmaya devam ediyor.

NEOSANTE olarak; şimdiye kadar kullanıp arka planını geliştirdiğimiz farklı teknolojilerden farklı şeyler öğrendik. Tüm öğrendiklerimizi 2016 yılından itibaren NEOClinics ve NEOWellness isimleri altında birleştirdik. 

Biz, bildiklerimizi ve tecrübe ettiklerimizi herkesle paylaşmayı seçiyoruz. Rezonans terapileri kavramının geleceğin sağlık ve “iyilik hali/wellness” anlayışını şekillendireceğini düşünüyoruz.

Birkaç sayı verecek olursak...

NEOSANTE olarak (o sırada Dr Ersal S. Işık’ın muayenehanesi olarak) 2005 yılından bugüne kadar; 16.000 civarı kişiye sigarayı bırakmaları konusunda yardımcı olduk. Türkiye çapında, yaklaşık (muhetmel sayı olarak) 500.000 civarında kişi bizim ürettiğimiz biorezonans protokolleri yardımıyla sigarayı ve alkolü bıraktı. Aynı zamanda on binlerce kişi, bir iki seansta, bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları hayatından çıkarmayı başardı. Ruhsal anlamda başka şekilde ulaşamayacağı iyilik haline, birkaç seansta ve kalıcı bir şekilde bizimle ulaştı.

Zaman ilerledikçe bu yolun öğrettiklerini farklı hastalıklarda ve ruhsal/fiziksel durumlarda kullanmaya başladık. Bu tecrübenin gelişmesinde NEOClinics olarak hepimizin (tüm merkezlerin – beraber yürüdüğümüz tüm doktor ve terapistlerin) katkısı oldu. Sloganımız “Birlikte büyüyoruz – Sağlıkla büyüyoruz”

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir…
Bizi izlemeye devam ediniz » » » 
NEOSANTE NEOClinics

Geleceğin teknolojileri: Biorezonans dünyası

Rezonans Nedir?

Rezonans Nedir?

Rezonans; kelime anlamı olarak iletişime geçme ve uyumlanma demektir. İki sinyal rezonansa girdiğinde birbiriyle etkileşir, etkileşimden dolayı eninde sonunda uyumlanır.

devamını oku
Bilimsel Çalışmalar & Literatür

Bilimsel Çalışmalar & Literatür

Biorezonansı doğu tıbbının, akupunktur kültürünün homeopati ve elektronikteki gelişmelerin birleşimi olarak değerlendirmek en doğrusudur.

devamını oku
Boyun Ağrısı Tedavisinde Biorezonans Terapisi

Boyun Ağrısı Tedavisinde Biorezonans Terapisi

Boyun ağrısı, hem boyun bölgesini etkileyebilen hem de boyun bölgesindeki yakın kas gruplarına etki edebilen yaygın bir ağrı çeşididir.

devamını oku
error: İçerik seçimi ve kopyalanması kapalı.
Call Now ButtonHemen ARA