Yüz bine yakın kişi

Tüm Türkiye'de yüz bine yakın kişi sigarayı rezonans terapileri ile bıraktı...

Sigara bırakma konusunda yaptığımız uygulamalarının tek bir seansı çoğu zaman yeterlidir. Kişinin ücretsiz olarak sahip olduğu ikinci seans hakkı ancak sigara isteğinin devam ettiği ya da ruhsal durumun desteklenmesi gerektiği zamanlarda kullanılır.

whatsapp

Seans öncesi son sigaranızı içiyorsunuz...

Seansın hemen öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz. Hem de her zaman içtiğiniz marka sigarayı. Çünkü seans son içtiğiniz sigaralar üzerinden yapılacak. Yani içtikten sonra küçük bir cam tüp içine söndüreceğiniz sigarayı, "silinecek frekans örneği" olarak kullanacağız. Bu yüzden, bu sigaranın, genellikle kullandığınız marka sigara olması önemlidir. Bu kurala uyulması, etkinliği artırır.

    

Biorezonans seansına başlıyoruz...

Seans sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde cihazın elektrotları olacak. Alnınızda ise, bir başka elektrot sarılı bulunacak. Biraz önce içmiş olduğunuz sigaranın artıkları, cihazın giriş alanlarına konacak. Seans, durumunuza uygun seçilen programa göre 30 ila 50 dakika arası sürecek.

Ne hissedeceksiniz... 

Seans sırasında bir rahatlama-sakinlik hali yaşayacaksınız; hafif sersemlik hissetmeniz de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin; araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Ama o akşam, yatağınızı seveceğinize emin olabilirsiniz.

En önemli kuralımız: Su içmek... 

Burada bahsedilen uygulamaların tümünün detoks-temizlenme amaçlı yapıldığını unutmayınız. Seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir, uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamasını tercih ederiz... Çünkü vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz, suya ihtiyaç duyacaktır.

İlk 48-72 saat bol bol su içmek, uymanızın zorunlu olduğu ana kuralımızdır... İşlem sonrasında da özellikle ilk 48-72 saat bol su (günde 3 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. Bol su içerek, saunaya giderek ya da banyoda sıcak su altında biraz fazla zaman geçirerek vücudunuzdaki temizliğe yardım etmelisiniz. Bu kurala uymanız, sigaradan kolayca kurtulabilmeniz açısından çok çok önemlidir.

İlk birkaç gün, detoksa bağlı hafif halsizlik ve vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu hissedebileceğinizi ya da bazen hafif ishal olabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bunların hepsi de vücudun temizlenme belirtileridir.

Seans sonrası isteğin üzerine gitmek... 

Rezonans terapilerinin en büyük avantajı, "üzerine gitme davranışı"nı yapabilmemize olanak vermesidir. Seansın ikinci gününden sonra, istek yaratacağını düşündüğünüz şeyleri özellikle yapmanızı istiyor olacağız. Özellikle sigara içilen yerlere gitmeli, sigaralı buluşmalara-toplantılara katılmalısınız. Kahve içmeli ya da istiyorsanız alkol almalısınız. Üzerine gideceksiniz ve çok zorlanmadığınızı göreceksiniz.

Ya ağır sağlık problemlerinde...

Biorezonans terapileri ağır sağlık problemleri yaşayan kişilerde de kullanılabilir; ancak, ağır hastalık hallerinde, oluşacak temizlenme sürecini yumuşatmak için, tek seans yerine birkaç parçaya bölünmüş uygulamalar yapılması ve farklı bioenerjetik dengeleme formlarının eklenmesi uygun olabilir.

ÖNEMLİ NOT:  Bu site rezonans terapileri ile ilgili farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır. Bu sitede bahsedilen uygulamalar, biorezonans ve rezonans terapileri ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) wellness akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, biofeedback, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin bir "tedavi yöntemi olmadığı"nı ve "herhangi bir tedaviye alternatif olmadığı"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar" kapsamında algılanmalıdır.