Türkiye'de ve Dünya'daki NEO... Rezonans Noktaları

Neosante olarak 2005 yılından beri biriken tecrübemizi ta o yıllardan beri, Tüm Türkiye'deki rezonans terapilerini kullanan doktor ve terapistler aldıgımız dönüşlerle birleştirdik ve bu siteyi de geldiğimiz noktanın yansıması olarak, rezonans terapileri konusunda bir referans kaynağı olarak oluşturduk. Bu sitede göreceğiniz kullanım tarzı sadece NEOSANTE tecrübesine özel bir biorezonans kullanım şeklidir. 

Biorezonansın her türlüsü ile geçen 15 yıl...

Türkiye'ye has oluşturduğumuz bu yeni yolun yurtdışında da yankı bulması ve biorezonansın anavatanı Almanya dahil Türkiye dışında da merkezlerin kuruluyor olduğunu görmekten gurur duyuyoruz. Bizler biorezonansta NEOSANTE tecrübesinin Dünya çapında yayılabilmesini hedefliyoruz. Biz tecrübemizin geleceğin sağlık anlayışını belirlerken ufkumuzu genişletecek bir rol oynayacağını biliyoruz. Bu yüzden de profesyoneller için verdiğimiz eğitimlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz...

whatsapp

Sorumluluğumuz...

Rezonans kavramının geleceğin sağlık-iyilik hali-wellness anlayışında çok büyük etkileri olacağını biliyoruz. Sorumluluğumuz, bu yeni yolun getirdiklerini herkese ve olabildiğince doğru kelimeleri kullanarak anlatabilmek ve rezonans terapileri ve NEO... çatısı altında en güncel protokollerle ve belirli etik değerlere bağlılıklarıyla öne çıkan bir birliktelik yaratabilmek. 

NEOClinics ve NEOWellness rezonans noktaları...

Sizleri çevrenizde Rezonans terapilerini NEO standardizasyonu ile kullanan doktor ve terapistleri aramaya yöneltmek istiyoruz. Yasal sebeplerle bu siteden bir yönlendirme yapamıyoruz ama bize ulaşırsanız rezonans terapilerini kullanan sağlık profesyonellerine ulaşabilmeniz için yardımcı olabileceğimizi belirtiyoruz.

Telefon: 444 4 957 (Tüm Türkiye'den, alan kodu çevirmeden)
Email: Her türlü sorunuz için: destek@neosante.com.tr

REZONANS TERAPİLERİNİN EN DOĞRU ŞEKLİNE ULAŞABİLMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ