Şimdi sıra sizde

Sigarayı bırakmanın zamanı geldi, şimdi sıra sizde...

Bu sitede anlattığımız biorezonans uygulamalarını uygulamaları, ister psikolojik bağımlılığı olsun, ister ağır fiziksel bağımlılığı olsun, sigaradan kurtulmak isteyen herkese öneriyoruz. Kalp pili taşıyanlar ve hamileler dışında bu terapiler, herkese uygulanabiliyor. Bırakmak isteyen kişilerde ağır hastalıkların bulunması bioenerji dengeleme seansları için bir engel değil, bilakis...

Rezonans terapileri kimlerde daha etkili... 

Rezonans terapilerinde, genel olarak, bağımlılık arttıkça etkinliğin de artacağını söyleyebiliriz. Uzun yıllardır sigara kullanan kişilerde ya da fiziksel bağımlılığın fazla olduğu durumlarda, terapilerin etkinliğinin belirgin şekilde arttığını görüyoruz.

   

Rezonans terapileri nikotin isteğini azaltır...

Rezonans terapilerinin belirgin özelliği, seanslar sonrasında sigara isteğinin azalmasıdır. Nikotine karşı fiziksel bağımlılık, sigaranın kaç yıldır kullanıldığı ve içilen miktar doğrultusunda artar. Etki mekanizmasını düşündüğümüzde madde bağımlılığı arttıkça, bioenerjetik dengeleme seanslarının tetiklediği temizlenmenin etkisinin de artacağını düşünebiliriz. Yani etkisi, vücut ne kadar kirli ise o kadar belirgin olacaktır. Yeter ki seansın sonrasında vücut, temizlenebilmesi için yeterince desteklenebilsin.

whatsapp

İlk iki gün önemli...

Rezonans terapilerinin etkisinin oturmeası için genellikle 2 günlük bir adaptasyon süresi gereklidir. İki günden sonra kişide halen sigara arzusu varsa, kesinlikle tekrar uygulama yapılmalıdır. Yani iki günden sonra fiziksel bir nikotin talebi olmaması beklenir. Nikotin krizleri yaşanmıyor olmalıdır.Sigara isteğinin sadece bazen geliyor ve kısa sürede ortadan kalkıyor olması, normal olandır. Sigaranın dumanı, kişide tiksinti-bulantı yaratır. Kişi olur da sigara içmeye kalkarsa eski bildiği tadı artık alamadığını, keyif duygusunun kalmadığını fark eder. Vücut, sigaraya tepki verir ve kişi, çok doğal bir şekilde (ilk kez içiyormuş gibi) sigarayı söndürme gereğini hisseder.

Stresin azalması...

Rezonans terapilerinin bir diğer belirgin etkisi ise, stres düzeyinin azalmasıdır. Bu konunun ayrıntısı hakkında, psikolojik durumlar için yaptığımız seanslara göz atmanızı rica ediyoruz.

Çok önemli...

Her biorezonans seansının etki ya da etkisizlik olasılığı kendine özeldir ve yapılacak seansın, sigaradan otomatikman uzaklaşmak konusunda ne düzeyde bir değişiklik yapacağını önceden kestirmek mümkün değildir. Tecrübemiz; vücudun iki günlük bir adaptasyon zamanına ihtiyaç duyduğu ve bu iki günün bitiminde eğer istek hâlâ varsa, kişi kendisinde net bir değişim hissetmiyorsa, seansın ille de tekrarlanması gerektiğidir. Aynı işlem yapılıyor olsa bile ya da aynı kişiye yapılıyor olsa bile... Farklı zamanlarda yapılan seansların etkinliğinde büyük farklar görülmektedir.

ÖNEMLİ NOT:  Bu site rezonans terapileri ile ilgili farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır. Bu sitede bahsedilen uygulamalar, biorezonans ve rezonans terapileri ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) wellness akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, biofeedback, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin bir "tedavi yöntemi olmadığı"nı ve "herhangi bir tedaviye alternatif olmadığı"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar" kapsamında algılanmalıdır.