Sadece birkaç seans

Rezonans terapileri ile zayıflamak, birkaç seans...

Rezonans terapileri 4 gün ara ile iki kez uygulanır ve bu uygulama birçok kişi için yeterli olabilir. Size yapılacak işlem sigara bırakmaya yönelik terapi seansının bir benzerinin, problemli (iştah açan-kilo aldıran ve bırakmakta zorlandığınız) gıda grupları üzerinden yapılmasıdır.

Karbonhidratlar üzerinden frekans temizliği...

Modern çağın getirdiği yeme alışkanlıklarımızda, kötü karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız. Karbonhidratlar (hamur işleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali, hepimizde az ya da çok mevcut. Rezonans terapilerini, sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak, uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil, rafine karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdaları kullanıyoruz...

    

Nasıl yapılacak... 

Rezonans terapilerinde bu iş için üretilmiş olan cihazın uygun alanına problemli yiyecek maddesi konur ve kişiden, cihazın elektrotlarını tutması istenir. Ayakları, metal bir plaka üzerine basıyor durumdadır. Seans, 45 dakika civarında sürer. Uygulama, sigara üzerinden yapılan rezonans terapi seansına benzemekte, ancak, cihazın içerisine sigara yerine, sık kullanılan karbonhidratlar ve bazı vücut atıkları (genel detoksu başlatmak amaçlı idrar) konmaktadır.

whatsapp

Peki, ne hissedeceğim... 

Uygulama sırasında sakinleşme, rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Seans sırasında hafif bir uyku hali olur ancak, seans bitiminde herhangi bir sersemlik ya da benzer bir durum kalmaz.

Bu cihazlar nedir...

Burada anlattığımız konularda çalışmak üzere Almanya'da üretilmişlerdir. Ancak kilo verme konusundaki kullanım sadece Neosante'ye özel, Dr Ersal S. Işık tarafından geliştirilmiş olan protokollerle mümkün olmuştur. Yapılan seanslarda maddelerin frekans paternlerini kullanır ve seansta cihaza hangi maddeler tanıtılırsa terapi, o maddeler üzerinden yapılır. Cihazın yaptığı iş ile ilgili olarak, kendisine tanıtılan maddenin yaydıgı frekans paternini kullanarak vücudu o maddeye karşı duyarsızlaştırma... gibi düşünülebilir. 

    

Zayıflamak için nasıl kullanılıyor...

Zayıflamak amaçlı yapılan seanslar, "silme/detoks" tarzında yapılan terapiler sınıfındadır. Zayıflama seanslarında cihazın içerisine konan maddeler, sizde bağımlılık benzeri durumlar yaratan karbonhidrat (şeker, beyaz un, çikolata ve beraberinde candida ve maya) örnekleridir. Cihaz bu madde örneklerini baz alarak frekans temizliği yapar.

Bach çiçekleri nedir... 

Kilo verme konusunda, ruhsal problemlerin ön planda olduğu kişiler için, yukarıda bahsettiğimiz seanslarda ayrıca Bach çiçeklerini de kullanıyoruz. Bach çiçekleri, hem Rezonans terapileri kapsamında kullandığımız hem de kişilere, evde kullanım için verdiğimiz, gerçek homeopatik preparat olması yanında elektronik yüklemeye de tabi tutulmuş spreyler... Zayıflama sürecinizde, bu terapiye ihtiyacınız olup olmadığına, yaptığımız görüşme sırasında karar veriyoruz.    

ÖNEMLİ NOT:  Bu site rezonans terapileri ile ilgili farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır. Bu sitede bahsedilen uygulamalar, biorezonans ve rezonans terapileri ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) wellness akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, biofeedback, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin bir "tedavi yöntemi olmadığı"nı ve "herhangi bir tedaviye alternatif olmadığını bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar" kapsamında algılanmalıdır.