NEOQuitt teknolojisi

  • Biorezonans cihazları ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • Biorezonans eğitimi ile ilgili bilgi için iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • SEQEX cihazı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız... 0216 450 60 20
  • QUiTT / NEOQUiTT cihazı ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • Biorezonans eğitimi ile ilgili bilgi için lütfen arayınız... 0216 450 60 20
  • Satılık biorezonans cihazı arıyorsanız lütfen iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • ikinci el biorezonans cihazı arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz... 0216 450 60 20

NEOQuitt teknolojisi

NEOQuitt teknolojisi

NEOClinics rezonans terapileri kavramı 15 yıllık NEOSANTE tecrubesinin 20 yıllık Alman biorezonans teknolojisi ile birleşmesi ve bu birleşimden doğan sentezin "iyilik hali" ya da wellness anlamında birçok farklı alanda kullanılmaya başlanması olarak anlatılabilir. NEOQUiTT cihazı 1980 lerin Morell tipi biorezonans yöntemini günümüz yüksek teknolojisiyle sunan Almanya menşeili bir biorezonans cihazıdır. NEOClinics markası için özel olarak Almanya'da üretilen NEOQuitt, yüksek biorezonans teknolojisini şimdiye kadar geliştirilmiş en pratik ve en güçlü yolla kullanılabilmesine olanak verir. NEOSANTE'de 2005 yılından beri edinilmiş tecrübeyi içerisinde barındıran NEOQuitt, klasik biorezonansın özellikle bu sayfalarda anlatılan konularda özelleşmiş son halidir...

  • icon
  • icon
  • icon

NEOQuitt, “Rezonans” için vücuttan (endojen biorezonans) veya biyoaktif maddelerden (exojen biorezonans) alınan frekansı, farklı parametrelerle ama aynı anda kullanır. Bilgisayar programının esnekliği, şimdiye kadar yapılamamış birçok şeyin yapılabilmesini mümkün kılar ve frekans aralığı, eski tip biorezonans cihazlarından açık ara öndedir. NEOQuitt cihazı, kullanıcı tarafından kolayca kalibre edilebilir ve mevsim geçişlerinde - yılda en az iki kez kalibrasyon yapılması önerilir. ve terapiler sırasında frekanslarda (çevre elektromanyetik alanlarla ya da herhangi bir sebeple) olmaması gereken bir değişiklik olduğunda bunu algılar ve kullanıcıyı uyarır. Eğer algıladığı frekans problemi belli bir seviyenin üzerine çıkarsa kendisini otomatik olarak kapatmayı seçebilir. Sadece bu iki özelliği bile, NEOQuitt cihazının biorezonansı getirdiği noktayı açıklamaya yeterlidir. Tabii ki cihazın nasıl yapılandırıldığı önemlidir ancak NEOQUiTT in etkinliği konusundaki asıl üstünlük biorezonansın nasıl bir yazılımla kullanıldığı ile ilgilidir. NEOQuitt yazılımı, 2005 yılından bu yana bütün tecrübemizi içerisinde barındırır, sadece bize özeldir ve etkinliği, şimdiye kadar farklı cihazları yıllarca kullanarak geldiğimiz noktadan çok çok daha ileri durumdadır. Biorezonansın kurallarını yeniden yazdığımızı bundan dolayı söylüyoruz.

Biz kimiz - Neden NEOQuitt?

Biz kimiz - Neden NEOQUiTT?

Rezonans terapileri konusunda 2006 yılında çıktığımız yolda, "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile biorezonansta kendi tarzımızı yarattık ve şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık. Bizim tarafımızdan oluşturulan biorezonans yazılımları yüzbinlerce kişiye özellikle bağımlılıklardan kurtulmak konusunda yardımcı oldu.

2013 yılında, cihazların teknik yetersizliklerinin, yapılabilecekleri sınırladığı bilinci ile bizim tercih ettiğimiz şekilde çalışan biorezonans cihazlarını üretebilecek firmaların arayışına girdik ve bu çabamız, sonunda meyvesini verdi. 2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz bütün tecrübeyi, biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan Alman Holimed firmasıyla birleştirdik. O ana kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren NEOQuitt, işte bu şekilde ortaya çıktı.

NEOQuitt, 2015 yılından beri yazılımı devamlı olarak gelişen ve güncellenen, yüksek teknolojisi, kullanım kolaylığı ve etkinliği ile açık ara öne çıkan, Alman teknolojisi ile NEOSANTE tecrübesinin birleşimi olarak 2015 yılında doğmuş olan bir biorezonans cihazıdır. Şu anda piyasada bulunan en yüksek teknolojili “klasik” biorezonans sistemi olduğunu ısrarla söylüyoruz... Niye bu şekilde olduğunu anlatabilmemiz için wellness profesyonellerine yönelik eğitimlerimize katılmanızı ısrarla öneriyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Bu sitedeki bütün yazılar, Neosante'nin kurucusu Uzm. Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, Biorezonans, Seqex, Ondamed, QUiTT ya da NEOQuitt, Elektrohomeopati, Renk terapileri, Ses terapileri, Bach çiçekleri ya da Aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilenler "destekleyici yöntemler" kapsamında algılanmalıdır.