Biorezonans eğitimi

  • Biorezonans cihazları ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • Biorezonans eğitimi ile ilgili bilgi için iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • SEQEX cihazı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız... 0216 450 60 20
  • QUiTT / NEOQUiTT cihazı ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • Biorezonans eğitimi ile ilgili bilgi için lütfen arayınız... 0216 450 60 20
  • Satılık biorezonans cihazı arıyorsanız lütfen iletişime geçiniz... 0216 450 60 20
  • ikinci el biorezonans cihazı arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz... 0216 450 60 20

NEOClinics EĞİTİMLERİ

NEOClinics EĞİTİMLERİ
Eğitimlerdeki amacımız rezonans terapileri konusunda 15 yıllık tecrübemizi samimiyetle ve olabildiğince efektif bir şekilde yayabilmektir. Eğitimlerimizden ücret almıyoruz.

KİMLER İÇİNDİR

Eğitimlerimiz rezonans teknolojilerinin kullanımı ile profesyonel olarak ilgilenen doktorlar ve konuya ilgili psikologlar, diyetisyenler ve diğer tüm fiziksel ve ruhsal sağlık / health & wellness profesyonellerine açıktır.

ÖNCELİKLE BİREBİR GÖRÜŞMELER

Sizi öncelikle NEOSANTE’ye davet ediyoruz. Burada cihazları-teknolojileri sizlere birebir anlatma, farklarını açıklama, sorularınıza birebir cevaplar verebilme, o anda yapılan terapileri izlemenizi sağlama gibi seçenekler sunabiliyoruz. Asıl olarak neye ihtiyacınız var ise buraya yönleniyoruz…

TEMEL DÜZEY EĞİTİM - NEOClinics BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

Rezonans konusundaki temel bilgileri verdiğimiz, kullandığımız teknolojileri anlattığımız, yapabildiklerimizi ve yapamadıklarımızı masaya serdiğimiz ve bununla beraber NEOClinics yapılanmamızı anlattığımız bir öğleden sonrayı kapsayan temel eğitim/tanışma toplantıları düzenliyoruz. Bu eğitimi herkese açık olarak ve ucret talebi olmaksızın sunuyoruz.

Quitt / NEOQuitt PRATİK EĞİTİMİ:

Bu eğitimi cihaz teslimi sırasında birebir olarak yapıyoruz ve bir gün sürüyor. Eğer cihaz sahibi değilseniz, sizi bu eğitimlere izleyici olarak davet edebiliyoruz. Bu eğitimlerin duyuruluarı yapılmıyor, sizin bizimle iletişime geçip en yakın eğitime katılmak istediğinizi iletmenizi bekliyoruz.

(Terapistler için) Quitt İLERİ DÜZEY EĞİTİMİ:

Quitt cihazınızı, cihaz teslimi sırasında verdiğimiz pratik eğitim sonrası kullanmaya başlayıp, birkaç hafta/ay tecrübe edindiğinizde ise sizi artık 2.5 gün süren ileri düzey eğitimine davet ediyoruz ve bu eğitimde size yaptığınız işin inceliklerini öğretiyoruz. Eğer cihaz sahibi değilseniz, sizi bu eğitimlere (pratik eğitime katılmış olmanız kaydı ile) izleyici olarak davet edebiliyoruz.

(Doktorlar için) NEOQuitt İLERİ DÜZEY EĞİTİMİ:

NEOQuitt cihazınızı, cihaz teslimi sırasında verdiğimiz pratik eğitim sonrası kullanmaya başlayıp, birkaç hafta/ay tecrübe edindiğinizde ise sizi artık 2.5 gün süren ileri düzey eğitimine davet ediyoruz ve bu eğitimde size yaptığınız işin inceliklerini öğretiyoruz. Eğer cihaz sahibi değilseniz, sizi bu eğitimlere (pratik eğitime katılmış olmanız kaydı ile) izleyici olarak davet edebiliyoruz.

NEOSeqex PRATİK EĞİTİMİ:

Bu eğitimi cihaz teslimi sırasında birebir olarak yapıyoruz ve yarım gün sürüyor. Eğer cihaz sahibi değilseniz, sizi bu eğitimlere izleyici olarak davet edebiliyoruz. Bu eğitimlerin duyuruluarı yapılmıyor, sizin bizimle iletişime geçip en yakın eğitime katılmak istediğinizi iletmenizi bekliyoruz.

SÜREKLİ DESTEK: Kişinin önceki tecrübesi ne olursa olsun resonans terapileri herkes için yeni bir alan ve bu alana adım atan kişinin (eski tecrübesi ne olursa olsun) desteklenmesi gerektiği kesin. Bizden gerekli eğitimleri alıp kendi merkezinizi kurduğunuzda desteğimiz sürekli oluyor, ta ki yeterli tecrübeyi elde edip artık kendi ayaklarınız üzerinde devam edebilecek duruma gelene kadar. Aldığınız ilk eğitimden sonra, cihazlarla bir sure deneyim kazandıktan sonra aynı eğitimlere bir kez daha katılmanızı da önerebiliyoruz.Sizlerin ya da beraber çalışacağınız terapistlerin NEOSANTE gelip pratik yapmanızı ve tecrübe edinmenizi özellikle öneriyoruz. Herhangi bir ucret talebimiz olmadan…

NEOCLINICS SEMPOZYUMLARI: Yılda iki kez, cihazları kullanan kişilerin katıldığı tecrübe paylaşımı toplantılarımız oluyor ve bu toplantıların videolarını şifreli video linkleri seklinde (cihazları kullanan kişilerle) paylaşıyoruz.

Dr. ERSAL S. IŞIK kimdir?

Dr. ERSAL S. IŞIK kimdir?

1971 doğumlu olan Uzm. Dr. Ersal S. Işık, 1994 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1999 yılında "Aile Hekimliği Uzmanı" oldu.

Uzmanlık sonrası, ilaç dışı tedaviler konusuna yönelen ve özellikle bitkisel tedaviler konusunda deneyim edinen Işık, 2005 yılında biorezonans yöntemi ile tanıştı.

2006 yılında, Türkiye’de şu anda çok bilinen bir biorezonans sistemini Türkiye’ye getirdi ve bu marka altında uygulanmakta olan ana terapiler + sigara bırakma ve alkol bırakma yazılımını, 2006-2009 yılları arasında bizzat kendi, NEOSANTE'de oluşturdu.

2010 yılında ise, yine Dr. Ersal S. Işık tarafından geliştirilen yeni protokoller, "karbonhidrat silmeleri", yani zayıflama konusunda kullanılmaya başlandı. 2017 yılı sonlarına kadar (sadece NEOSANTE bünyesinde), 14.000 civarında kişi, sigarayı bıraktı, 8.000-10.000 arası olduğunu söyleyebileceğimiz sayıda kişi de kötü gıdaları bırakma-zayıflama konusunda destek aldı. Sayısız farklı endikasyon için yapılmış, klasik yaklaşımın dışına çıkan-ezber bozan sayısız terapi ile biorezonansta NEOSANTE tarzı oluştu.

Bunlar sürerken, Dr. Ersal S. Işık, 2013 yılının sonlarında, dünyada bilinen yeni bir rezonans sistemini, yani "ONDAMED"i Türkiye'ye getirdi. 2014 yılında ise, Ersal S. Işık’ın klasik biorezonans konusundaki bilgi birikiminin Alman teknolojisi ile birleşmesi, yeni bir biorezonans sistemini hayata geçirdi. "Klasik biorezonans" olarak tanımlanabilecek ancak, şimdiye kadar olanlardan farklı, yeni bir teknoloji ile çalışan QUiTT cihazı, Türkiye ve dünyada açılacak NEOClinics teknolojileri hizmet noktalarında kullanılmak üzere, 2015 yılı başında piyasaya sunuldu. 2019 yılında ise QUiTT cihazı terapistlere yönelik olarak devam ederken, doktorlara yönelik NEOQUiTT cihazı içerdiği 1000 e yakın endikasyon programı ile piyasaya sürüldü. Yine 2019 yılında İtalyan/Kanada ortak yapımı, kendine has ion cyclotron teknolojisi SEQEX cihazı NEOSANTE tecrübesi ile birleştirildi ve NEOClinics merkezlerinde kullanılmak üzere satışa sunuldu.

2015 yılı başlarından 2019 yılı sonlarına kadar, Türkiye’de ağırlıklı olarak QUiTT / NEOQuitt kullanan 110 civarı merkez yanında, Kahire ve Londra’da da QUiTT kullanan NEOClinics hizmet noktaları kuruldu…

Dr. Ersal S. Işık, 2005 yılından beri deneyimlediği "Rezonans Terapileri"nin açıklamasını yapmaya çalışırken, 2008 yılında AİLE DİZİMİ kavramı ile tanıştı. 2011 yılında Psk. Mehmet Zararsızoğlu’nun verdiği 3 yıllık "Aile Dizimi Temel Eğitimi"ni ve daha sonra da bir yıllık ileri düzey eğitimleri bitirdi. O yıllarda karşılaştığı, ikinci büyük hocası olan Svagito ile Osho öğretilerinin de eklendiği iki düzeyli bir aile dizimi (family constellations) eğitimini, art arda iki kez tekrarladı, bireysel terapilerde meditatif duruş temelli "Danışmanlığın Zen Yolu" eğitimleri, travma eğitimleri ve süpervizyonlar aldı. Yıllar içinde, Türkiye'ye gelen ve özellikle meditasyon temelli yaklaşımı olan birçok farklı terapistin eğitimlerine katıldı, asistanlık yaptı. 2012 yılında, Dr. Krishnananda Trobe ve Amana'dan, Osho ve "codependency" çalışmasının birleşimi olan "Learning Love" terapist eğitimlerinin iki düzeyini de aldı ve yine bu kişilerle, farklı içerikteki çalışmalara devam etti.

Dr. Ersal S. Işık, şimdiye kadar edindiği tecrübeyi, NEOSANTE bünyesinde sunduğu terapi ve tedavilerde ve NEO.Clinics terapist eğitimlerinde kullanıyor. Bunun yanında, aile dizimi grup çalışmaları veya terapist eğitimleri için yılda birkaç kez Türkiye'ye gelen Rumen Yankulov'un yaptığı çalışmaları ve verdiği terapist eğitimlerini organize ediyor.

ÖNEMLİ NOT: Bu sitedeki bütün yazılar, Neosante'nin kurucusu Uzm. Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, Biorezonans, Seqex, Ondamed, QUiTT ya da NEOQuitt, Elektrohomeopati, Renk terapileri, Ses terapileri, Bach çiçekleri ya da Aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilenler "destekleyici yöntemler" kapsamında algılanmalıdır.