REZONANS BİOFEEDBACK

NEOQUiTT/QUiTT, Morell tipi biorezonans yöntemini günümüz yüksek teknolojisiyle sunan bir biorezonans cihazıdır. NEOClinics markası için özel olarak Almanya'da üretilen NEOQUiTT/QUiTT, yüksek biorezonans teknolojisini ve "pratik" kullanımı ile ilgili NEOClinics hizmet noktalarında yılından beri edinilmiş tecrübeyi içerisinde barındırır.

 

NEOQUiTT/QUiTT, klasik biorezonansın kendine has ve muadili olmayan özellikleri ile açık ara öne geçen son halidir...

NEOQUITT/QUiTT, “Rezonans” için vücuttan (endojen biorezonans) veya biyoaktif maddelerden (exojen biorezonans) alınan frekansı, farklı parametrelerle ama aynı anda kullanır;

REZONANSIN KURALLARINI

DEĞİŞTİREN TEKNOLOJİ

Bilgisayar programının esnekliği, şimdiye kadar yapılamamış birçok şeyin yapılabilmesini mümkün kılar ve frekans aralığı, eski tip biorezonans cihazlarından açık ara öndedir. NEOQUiTT/QUiTT cihazı, kendisini kalibre edebilir ve terapiler sırasında frekanslarda olmaması gereken bir değişiklik olduğunda bunu algılar ve de kendisini kapatır.
Ancak, asıl fark, biorezonans terapilerinin nasıl bir software ile kullanıldığıdır. NEOQUiTT/QUiTT yazılımı, 2005 yılından bu yana bütün tecrübemizi içerisinde barındırır, sadece bize özeldir ve etkinliği, şimdiye kadar farklı cihazları kullanarak geldiğimiz noktadan çok daha ileri durumdadır. Biorezonansın kurallarını yeniden yazdığımızı bundan dolayı söylüyoruz.
1/1

QUİTT teknolojisinin hikayesi...
2013 yılında, cihazların teknik yetersizliklerinin, yapılabilecekleri sınırladığı bilinci ile bizim tercih ettiğimiz şekilde çalışan biorezonans cihazlarının arayışına girdik ve bu çabamız, sonunda meyvesini verdi.

2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz bütün tecrübeyi, biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan Alman Holimed firmasıyla birleştirdik. Şimdiye kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren NEOQUiTT/QUiTT, işte bu şekilde ortaya çıktı.

NEOQUiTT/QUiTT, 2015 yılından beri, özellikle bağımlılıklar ve alerjiler üzerine eğilen, yüksek teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan, Alman teknolojisi ile NEOSANTE tecrübesinin birleşimi olarak doğan ve dünyayı hedefleyen yeni bir biorezonans cihazı, Biorezonansın son ve en gelişmiş hali...

NEOQUiTT/QUITT teknolojisinin özelliği biorezonans alanında hızlı ve güçlü bir etkinlik yaratmasi. Biorezonans konusunda 15 yılı aşan geçmişimizle ve bu 15 yıl içerisinde Türkiye'ye sunduğumuz farklı teknolojiler ve biorezonans için kendimize özgü yarattığımız kullanım şekilleri ile çok net olarak söyleyebiliyoruz: NEOQUiTT/QUITT, bizi, şimdiye kadar yapabildiklerimizin ilerisine taşımış durumda. Bizim için NEOClinics olarak bizim istediğimiz parametreleri kullanacak şekilde bize özel üretiliyor. Şu anda piyasada bulunan en yüksek teknolojili “klasik” biorezonans sistemi olduğunu ısrarla söylüyoruz.

tech-logos-33.png

NEOClinics Neosante Rezonans Teknolojileri Ltd. Şti. Markasıdır. 

İLETİŞİM
Adres
Eğitim mah. Adım sokak No:5 Kat:2 Kadıköy / Istanbul

Telefon / Mail
0216 450 60 20
444 4 957  (Alan kodu çevirmeden)
bilgi@neosante.com.tr

© 2020 by NEOSANTE