Alkolü bırakmak ya da azaltmak, doğal olarak...

Alkol probleminin düzeyine göre farklı seanslar önerebiliyoruz. Birçok kişi için frekans silmeleri yeterli iken, bazı kişiler içinse, kişinin psikolojik yapısını etkilemeye yönelik diğer terapiler de kullanılır. Eğer gerekli olduğunu hissediyorsanız, psikolojik problemler için kullandığımız rezonans terapileri şekillerini anlattığımız sayfaları da okumanızı rica ediyoruz. 

Alkolü azaltmak isteyenler... Alkol üzerinden yapılan seansların ardından artık vücudun alkol ile kurmuş olduğu ilişki değişmiştir. Eğer kişi, yapılan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp almaya devam ederse; eskiden aldığı keyfi alamadığını, alkolün, eski tadını yitirdiğini, fazla geldiğini ve anlamsızlaştığını fark edecektir. Yani bu terapiler, kişinin alkol alımını azaltmak için kullanılabilir ancak, bu türden bir yaklaşımda belli aralarla seans yapılması gerekeceği de aşikârdır.

whatsapp

Tamamen kurtulmak isteyenler... Asıl olarak, alkol bağımlılığından ilelebet kurtulabilmenizi hedefliyoruz. Bunun için, yani alkolizm problemini hayatınızdan tamamen çıkartmak için yapmanız gereken tek şey; “artık istemiyorum” demek ve bu problemin ruhsal sebepleriyle ilgilenmeyi de göze almaktır. Yapılan terapilerin görevi; alkolü bırakma sürecinizi zorlanmadan geçirebilmenizi sağlamak ve bunu mümkün kılmaktır. Yani isteği azaltmak, alkol almadığınız için oluşan sıkıntıları yatıştırmak, alkol almayı denerseniz vücudunuzun, buna "sanki ilk defa karşılaşmış gibi" tepki vermesini sağlamaktır. Talebinize bağlı olarak, tedavilerde başka yöntemlerin kullanılıp kullanılmayacağına, ilk görüşmemiz sonrasında karar veriliyor.

Seansların etkisi... Seanslar; kişinin alkol ihtiyacını azaltır ve alkolden, çok fazla zorlanmadan vazgeçebilmesini sağlar. Bu etki ilk planda beklediğinizden çok daha öte olabilir. Biz alkolü bırakmak isteyen herkese rezonans terapilerini hararetle öneriyoruz. Rezonans terapileri alkol bırakma konusunda kullanılan klasik-bilinen tedavi yöntemleri ile birlikte güvenle kullanılabilir. 

ÖNEMLİ NOT:  Bu site rezonans terapileri ile ilgili farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır. Bu sitede bahsedilen uygulamalar, biorezonans ve rezonans terapileri ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) wellness akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, biofeedback, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin bir "tedavi yöntemi olmadığı"nı ve "herhangi bir tedaviye alternatif olmadığı"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar" kapsamında algılanmalıdır.